ХАРКІВСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЦЕНТР РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ

            ENG
       РУС

ПРО НАС
НОВИНИ
МИ ПРОПОНУЄМО
ПАРТНЕРИ
ПРОГРАМИ
НАШІ ВИДАННЯ
ВІРТУАЛЬНИЙ БІЗНЕС-ІНКУБАТОР
НАШІ КООРДИНАТИ
Україна, 61001,
Харків,
Проспект Леніна 60.
+38 (057) 340-46-01
+38 (057) 758-53-23
kt@kt.kharkov.ua


Програма infoDev

Програма infoDev (ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ) була розпочата в 1995 р. Мета програми - допомога країнам, що розвиваються, у подоланні економічних труднощів в умовах інформатизації економіки світового співтовариства. Ця глобальна програма, якою керує Світовий Банк Реконструкції та Розвитку, фінансується 23 донорами. На сьогоднішній день infoDev створила формальні партнерства з 18 міжнародними державними та 4 приватними корпораціями. Здійснюючи пілотні проекти, Програма допомагає просувати інновації в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які спрямовані на прискорення економіко-соціального розвитку. За останні 8 років infoDev профінансувала 350 проектів в усьому світі.

ІНІЦІАТИВА ДЛЯ ІНКУБАТОРІВ - це новий проект у рамках програми infoDev, що має метою зріст підприємництва в країнах, що розвиваються. Ця ініціатива спочатку була розрахована на три роки для встановлення мережі інкубаторів, призначених для поліпшення впровадження ІКТ у сферу малого підприємництва.
Ініціатива спрямована на подолання існуючих розходжень між технологічними можливостями малого й середнього бізнесу в різних країнах. Програма infoDev складається із трьох фаз, кожна з яких виконується за грантовим принципом на конкурентній основі.

Виконання першої фази проекту "Створення Центру підтримки інкубаторів" (iDISC) було розпочато в лютому 2002 спільно з Асоціацією Наукових парків і інкубаторів Бразилії і Міжнародним бізнес-інкубатором США. Проект спрямовано на створення першого загального сховища знань, досвіду, кращих практик і послуг з метою полегшити роботу бізнес-інкубаторів у країнах, що розвиваються.

Другу фазу проекту спрямовано на сприяння вже існуючим інкубаторам у підвищенні ефективності їхньої діяльності й стабільності за рахунок використання ІКТ.
Зараз загальновизнано, що малі й середні підприємства є рушійною силою для економічного росту й соціального розвитку. Уряди країн, що розвиваються, а також розвинених країн визначають шляхи програми й механізми для підтримки малого бізнесу; бізнес-інкубатори є одним з таких механізмів, призначених для прискорення процесу росту й розвитку підприємств, надаючи їм необхідний комплекс послуг, таких як обладнання спільного користування, приміщення для роботи, Інтернет, фінансова підтримка.
Багато бізнес-інкубаторів в розвинених країнах значно поліпшили свою діяльність завдяки впровадженню ІКТ у свою діяльність і в діяльність компаній, що інкубуються. Крім того, із впровадженням Інтернету та е-комерції виникло нове покоління СМП. При цьому більшість інкубаторів у країнах, що розвиваються, все ще перебувають на ранній стадії розвитку і мають потребу в застосуванні нових моделей розвитку для поліпшення процесу надання послуг.


Головна сторінка | Новини | Ми пропонуємо | Бізнес-Інкубатор | Бізнес-освіта: Комерціалізація наукових розробок і трансфер технологій, Практичний маркетинг, Маркетинг на інноваційному підприємстві, Як розпочати власну справу, Як керувати сучасним підприємством, Майстерність продажів (Мерчандайзинг), Ефективне бізнес-планування, Прийоми й техніки ефективного продажу | Кредити | Консалтинг | Партнери | Програми | Міжнародні проекти: SABIT: Спеціальна програма ділових стажувань у США, PUM: Досвідчені експерти з Нідерландів, BizPro: Програма бізнес-тренінгів проекту БІЗПРО, infoDev: Ініціатива інкубаторів | Трансфер технологій | Технопарки України | Наші видання | Віртуальний Бізнес-Інкубатор


Copyright © Центр "Харківські Технології", 2005