ХАРКІВСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЦЕНТР РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ





            ENG
       РУС

ПРО НАС
НОВИНИ
МИ ПРОПОНУЄМО
ПАРТНЕРИ
ПРОГРАМИ
НАШІ ВИДАННЯ
ВІРТУАЛЬНИЙ БІЗНЕС-ІНКУБАТОР
НАШІ КООРДИНАТИ
Україна, 61001,
Харків,
Проспект Леніна 60.
+38 (057) 340-46-01
+38 (057) 758-53-23
kt@kt.kharkov.ua

Новини

Жовтень 2013

01.10.2013

Роуд-шоу "Сучасні технології наноматеріалів та виробів з них"

16 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЄкспоПлаза» (зал №4, павільйон №2) відбудеться роуд-шоу "Сучасні технології наноматеріалів та виробів з них". Мета роуд-шоу – залучення інвестицій для комерціалізації наукових розробок.

Список доповідей за розробками ДЦНТП «НАНО-2010-2014».

  1. Релаксація високоенергетичних електронних збуджень в наноструктурованих матеріалах на основі мікро- та наночастинок диспергованих у кристалічні, скляні та полімерні матриці (ІСМА НАН України Харків, Д.ф.-м.н. Гектін О.В.)
  2. Наноструктурна кераміка для підшипників (ИПМ НАН України К.т.н. Згалат-Лозинський О.Б.)
  3. Нанопорошки на основі діоксиду цирконію і технологія їх отримання (ДонФТІ ім. О.О. Галкіна НАН України д.ф.-м.н. Костянтинова Т. Є.)
  4. Розробка дослідно-промислових технологій виготовлення зносостійких нанокомпозитів з керамічною матрицею для нафтогазових насосів та вузлів тертя (ДонФТІ ім. О.О. Галкіна НАН України к.ф.-м.н. Даниленко І.А. )
  5. Надпровідний наноструктурний матеріал на основі дібориду магнію для криогенних і електричних машин (К.т.н. Володимир Свердун Інститут надтвердих матеріалів НАНУ, чл.-кор. НАН України Прихна Т.О. )
  6. Нові мастильні матеріали з графеноподібних наночастинок діхалькогенідів молібдену та вольфраму для сучасної техніки що експлуатується при екстремальних температурах і навантаженнях (Д.х.н. Куликов Л.М. (ІПМ НАН України спільно з «МАСМА») )
  7. Наноструктурна плавлена текстурована кераміка для кріогенної техніки (Козирев Інститут надтвердих матеріалів НАНУ чл.-кор. НАН України Прихна Т.О.)
  8. Литі композиційні матеріали антифрикційного призначення з матрицями з мідного і алюмінієвого сплаву, що армовані дискретними елементами (ФТІМС НАН України д.т.н. А.С. Затуловський )
  9. Технологія синтезу точкових наночастинок за допомогою фітоємкостей та культури клітин рослин. (Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України К.б.н. Пірко Я.В. академік Блюм Я.Б.)
  10. Дослідно-промислові технології виробництва нанодисперсних порошків (Інститут проблем матеріалознавства НАН України, Чл..-кор. А.В. Рагуля)
  11. Дослідно-промислова технологія виготовлення наноструктурних інструментальних матеріалів на основі кубічного нітриду бору (Інститут проблем матеріалознавства НАН України, Д.т.н. В.М. Волкогон)
  12. Наноструктуровані матеріали на поліуретановій, поліепоксидній та кремнійорганічній основах для протикорозійного захисту металоконструкцій (Фiзико-механiчний iнститут НАН України Чл.-кор. В.І. Похмурський )
  13. Дослідно-промислові технології виготовлення наноструктурних біосумісних матеріалів з оптимальними біомеханічними властивостями поверхні та біоактивних покриттів для імплантатів (Інститут проблем матеріалознавства НАН України, Д.х.н. В.А. Дубок)
  14. Дослідно-промислові технології виготовлення нанодисперсних люмінесцентних матеріалів для високоефективної конверсії іонізуючого та ультрафіолетового випромінювання. (Інститут сцинтиляційних матерiалiв НАН України Чл.-кор. Малюкін Ю.В.)
  15. Антифрикційні нанокомпозити з полімерною матрицею і підшипники на їх основі (Інститут проблем матеріалознавства НАН України Чл.-кор. Солонін Ю.М.)
  16. Технології виготовлення наноструктурних багатошарових керамічних конденсаторів нового покоління (Інститут проблем матеріалознавства НАН України Чл-кор. А.В. Рагуля)
  17. Технологія і устаткування для ліквідації аварійних розливів нафти і нафтопродуктів на поверхні води та ґрунтів (Інститут Газу НАНУ академік Бондаренко Б.І.)
  18. Створення дослідно-промислового виробництва аморфних і нанокристалічних сплавів (Інститут металофізики НАНУ, д.ф.м.н Носенко В.К.)
  19. Ферромагнитные наночастицы для гипертермии. (Інститут загальної і неорганічної хімії НАНУ академік Білоус А.Г.)
  20. Конструкційні деталі для остеосинтезу на основі наноструктурованого епоксиполіуретанового композиту та лікарських речовин (Інститут високомолекулярних сполук НАНУ д.б.н., проф. Галатенко Н.А.)


Головна сторінка | Новини | Ми пропонуємо | Бізнес-Інкубатор | Бізнес-освіта: Комерціалізація наукових розробок і трансфер технологій, Практичний маркетинг, Маркетинг на інноваційному підприємстві, Як розпочати власну справу, Як керувати сучасним підприємством, Майстерність продажів (Мерчандайзинг), Ефективне бізнес-планування, Прийоми й техніки ефективного продажу | Кредити | Консалтинг | Партнери | Програми | Міжнародні проекти: SABIT: Спеціальна програма ділових стажувань у США, PUM: Досвідчені експерти з Нідерландів, BizPro: Програма бізнес-тренінгів проекту БІЗПРО, infoDev: Ініціатива інкубаторів | Трансфер технологій | Технопарки України | Наші видання | Віртуальний Бізнес-Інкубатор


Copyright © Центр "Харківські Технології", 2005