Новини


Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge

21.03.2019
Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року за ініціативою мецената,  засновника Noosphere Макса Полякова. Мета конкурсу - допомогти  талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів. 7 з 10 переможців Vernadsky  Challenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками CES та  TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo  або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34  проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва. 
 
Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток свого стартапу у еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть брати участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу.
 
У фокусі інтересів Vernadsky Challenge:
  • space technologies: ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія
  • active bioelectronics: біотехнології в медицині, протези та екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування
Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті vernadskychallenge.com, заповніть її та надішліть на talent@vernadskychallenge.com.
 
Кінцевий термін прийому заявок – 1 квітня 2019 року.
 
Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів, відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.
 
Не втрачай можливості отримати не лише грант, але й експертну оцінку, а також доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere.
 
Деталі: vernadskychallenge.com