ХАРКІВСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЦЕНТР РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ





            ENG
       РУС

ПРО НАС
НОВИНИ
МИ ПРОПОНУЄМО
ПАРТНЕРИ
ПРОГРАМИ
НАШІ ВИДАННЯ
ВІРТУАЛЬНИЙ БІЗНЕС-ІНКУБАТОР
НАШІ КООРДИНАТИ
Україна, 61001,
Харків,
Проспект Леніна 60.
+38 (057) 340-46-01
+38 (057) 758-53-23
kt@kt.kharkov.ua

Новини

Серпень 2007

22.08.2007

ДЕРЖІНВЕСТИЦІЙ ПРОДОВЖИЛО СТРОКИ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА КОНКУРС ПРОЕКТІВ У РАМКАХ ЯПОНСЬКОГО ГРАНТУ

Державне агентство України з інвестицій та інновацій (далі – Держінвестицій) продовжило до 8 жовтня 2007 року термін прийому заявок на конкурс проектів у сфері промисловості для надання технічної допомоги в рамках Японського гранту непроектного типу, наданого Україні відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Японії (далі – Японський грант).
«Японський грант – грошова допомога на розвиток – надає можливість підприємствам України закупити товари та обладнання, які в подальшому будуть надані переможцям конкурсного відбору в лізинг», – повідомив Голова Координаційного комітету Японського гранту, заступник Голови Держінвестицій Володимир Загородній.
Список товарів, що їх може закуповувати Україна за наданий грант, складається зі 119 позицій. Серед них, зокрема, – сільськогосподарські машини та запчастини до них, трактори, устаткування для цивільного будівництва, машини для текстильної та легкої промисловості, друкарські та палітурні верстати. Перелік також включає рибальські сітки, канати та снасті, які можуть стати в нагоді у вітчизняному риболовстві. Крім того, Україною може бути закуплено промислові та первинні добрива, вугілля, очищені нафтопродукти, метали та їх сплави. Значна кількість товарів, зазначених у списку, призначена для впровадження енергозберігаючих технологій в енергетичній галузі. Це, зокрема, – парогенеруючі бойлери, енергогенеруючі машини та запчастини до них, обігрівальне та охолоджувальне устаткування, устаткування для розподілу електрики, вимірювальні прилади та лічильники.
Згідно з Положенням про реалізацію Японського гранту, сума заявки на закупівлю повинна бути не менша ніж 75 тисяч і не більшою ніж 500 тисяч доларів США.
Загальна сума гранту, наданого Україні Японією, сягає 300 млн. японських єн, що становить близько 13 млн. гривень. Грант і накопичені за ним відсотки використовуються Україною виключно для закупівлі товарів, погоджених обома сторонами, з будь-яких країн, за винятком України.
Платежі за грантом здійснюватимуться в японських єнах на рахунок, відкритий Урядом України в японському банку “Tokio-Mitsubishi UFJ”. Грант та накопичені за ним відсотки мають бути списані з рахунку впродовж 12 місяців після його надання. Суму, що залишається на рахунку після закінчення цього періоду, Україна повертає Японії.
Держінвестицій визначено уповноваженим органом, відповідальним за виконання Угоди між Урядом України та Урядом Японії про надання японського гранту непроектного типу на закупівлю товарів та Узгодженого протоколу до неї, підписаних 15 березня 2006 року у Києві. Рішення затверджене розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2006 року № 497-р (із змінами, внесеними розпорядженням Уряду від 21.02.2007).
Реалізація Угоди, насамперед сприятиме зміцненню зусиль Уряду України щодо економічних та структурних перетворень, а також подолання економічних труднощів. Зазначені у ній домовленості регулюються рамковою Угодою між Україною та Японією про технічне співробітництво та грантову допомогу, ратифікованою Верховною Радою України 10 липня 2004 року.
Більш детальну інформацію та форму заявки на участь у Конкурсі інноваційно-інвестиційних проектів в рамках Японського гранту можна отримати на офіційному веб-сайті Держінвестицій www.in.gov.ua.

###

Державне агентство України з інвестицій та інновацій створено у 2005 році. Агентство є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері інноваційної діяльності, робота якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. Основними завданнями Держінвестицій є участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики у сфері інвестицій та інноваційного розвитку, створення національної інноваційної системи для забезпечення проведення ефективної державної інноваційної політики, а також координація роботи центральних органів виконавчої влади у сфері інвестиційної та інноваційної діяльності. До сфери управління Держінвестицій входять Українська державна інноваційна компанія, Український центр сприяння іноземним інвестиціям, Державне підприємство «Національний центр впровадження галузевих інноваційних програм», а також 10 регіональних центрів інноваційного розвитку.

Контактна особа:
Лариса Басанська
Тел./факс: +38 044 278 77 68
e-mail: press-invest@rada.gov.ua


Головна сторінка | Новини | Ми пропонуємо | Бізнес-Інкубатор | Бізнес-освіта: Комерціалізація наукових розробок і трансфер технологій, Практичний маркетинг, Маркетинг на інноваційному підприємстві, Як розпочати власну справу, Як керувати сучасним підприємством, Майстерність продажів (Мерчандайзинг), Ефективне бізнес-планування, Прийоми й техніки ефективного продажу | Кредити | Консалтинг | Партнери | Програми | Міжнародні проекти: SABIT: Спеціальна програма ділових стажувань у США, PUM: Досвідчені експерти з Нідерландів, BizPro: Програма бізнес-тренінгів проекту БІЗПРО, infoDev: Ініціатива інкубаторів | Трансфер технологій | Технопарки України | Наші видання | Віртуальний Бізнес-Інкубатор


Copyright © Центр "Харківські Технології", 2005