Україна, 61001, Харків, пр. Науки, 60.

+38 (057) 340-46-01

kt@kt.kharkov.ua

ГОРИЗОНТ 2020

Інформація про програму Європейського Союзу та перелік відкритих конкурсів
детальніше

Международные проекты

Сотрудничество с многими международными программами

Місія центру

Сприяння інноваційному розвитку економіки, комерціалізації наукових проектів та трансферу технологій, навчання та тренінги за тематикою «інноваційне підприємництво», проведення конференцій і семінарів, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у діяльність підприємств, сприяння участі українських вчених у міжнародних науково-інноваційних проектах, у тому числі, фінансованих європейським союзом - 7 рамковій програмі та програмі «Горизонт 2020».

Центр має значний досвід виконання міжнародних програм і проектів спільно з такими організаціями, як: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Світовий Банк (WB), Науково-технологічний центр України (НТЦУ), Національна академія наук України, Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF-Global), Центрально-Європейська Ініціатива (CEI), 6 та 7 Рамкових Програм Європейського Союзу з науково-технологічного розвитку та ін.


Харківська інноваційна платформа

Харківська інноваційна платформа (ХІП) - комунікаційний ресурс взаємодії науки, бізнесу і держави, спрямований на поліпшення умов для комерціалізації наукових розробок, створення інноваційних продуктів і послуг, залучення інвестиційних ресурсів та підвищення кваліфікації фахівців, що працюють у сфері інновацій та трансферу технологій.

Детальніше

Міжнародні програми

Центр "Харківські технології" співпрацює з різними міжнародними програмами, залучаючи фінансові ресурси країн Європи та США для сприяння українському інноваційному бізнесу.

Детальніше

Фінансування інновацій

Центром "Харківські технології" успішно здійснюється програма фінансової підтримки інноваційних підприємств - надання кредитних гарантій для перспективних технологічних проектів.

Детальніше

Трансфер технологій

Центр "Харківські технології" є сертифікованим учасником Російської мережі трансферу технологій (RTTN) та Національної мережі трансферу технологій України (NTTN).

Детальніше

Популяризація науки

Центр «Харківські Технології» здійснює проект «Наука та інновації - суспільству», спрямований на популяризацію в суспільстві досягнень вітчизняної науки та інновацій.

Детальніше

Навчання

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Центру "Харківські технології" є навчання і підвищення кваліфікації наукових працівників і підприємців в області трансферу технологій та інноваційного бізнесу.

Детальніше

ІКТ

Центр «Харківські Технології» планомірно займається розвитком і впровадженням у діяльність своїх клієнтів сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Детальніше


Останні новини

Програми

Партнери

^