Публікації


КОРИСНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Розробка і впровадження конвергентних технологій в україні в умовах нової промислової революції: організація державної підтримки: монографія.
І.Ю. Матюшенко

Перспективы развития конвергентных технологий в странах мира и Украины для решения глобальных проблем: монография.
І.Ю. Матюшенко

Наука Украины. Цифры, факты и проблемы
А. Мазур, ИЭС им. Е.О. Патона

Европейские технологические платформы
Томский государственный университет

Обзор инновационного развития. Украина.
Организация объединенных наций.
 
Материалы международного симпозиума (Киев, 16-17 июня 2010 г.)
 
Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 20 грудня 2013 №1802
 

НАШІ ВИДАННЯ

Фахівцями Центру спільно з викладачами, консультантами та експертами розроблені і випущені наступні видання:

Малий бізнес. Посібник дає інформацію про основні засади організації та функціонування малого бізнесу. Призначено для підприємців, що працюють в рамках малого бізнесу, і для осіб, які збираються зайнятися підприємницькою діяльністю.    Сучасні інноваційні структури і комерціалізація науки. У спільній виданні Центру "Харківські Технології" і Технопарку "Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона" розглядаються питання інноваційної діяльності, її форми і зміст. Наведено великий фактичний матеріал зі світової практики про діяльність сучасних інноваційних структур різних типів. Книга призначена для науковців, викладачів ВНЗ, студентів, підприємців і тих, хто бажає ознайомитися з сучасним досвідом інноваційної діяльності у галузі високих технологій.
     
Як продати технологію. У книзі розглядаються різні схеми передачі технологій, дається уявлення про структуру і функціонування ринку технологій, приводяться основні методи визначення ціни технологій. Книга розрахована на науковців, підприємців, інженерно-технічних працівників - всіх тих, хто має відношення до проблеми трансферу технологій.   Технопарк ІМК. У брошурі представлена ??інформація про особливості інноваційної та інвестиційної діяльності Технопарку "Інститут монокристалів", про пріоритетні напрямки діяльності Технопарку, а також про порядок розгляду і умови виконання інвестиційних та інноваційних проектів.
     
Технологічні парки України. Книга інформує читачів про технологічні парки України, створені в рамках Закону про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків. Наведено перелік інноваційних та інвестиційних проектів, які виконуються їх учасниками. Представлена ??законодавча база діяльності технопарків.
 
  Технологічні парки України. Друге видання. Зміст збірника доповнено відомостями про нові, створені у 2002 році, українські технопарки. Наведено анотації інноваційних та інвестиційних проектів, які виконуються учасниками всіх діючих технопарків. Книга розрахована на широке коло вчених, інвесторів, фахівців в галузі інноваційної діяльності з різних країн і містить інформацію на трьох мовах: російській, українській та англійській.